Organizasyonlar

Toplantı Organizasyonu

Toplantı Organizasyonları

Büyük firmaların, kişilerin ya da belirli bir amaç için bir araya gelen grupların; hedefleri için gerçekleştirdikleri etkinliklere toplantı organizasyonları denir. Firmanızın, çalışanlarınız ve daha da önemlisi davetlileriniz üzerinde olumlu bir izlenim ve etki bırakabilmesi için, toplantı organizasyonlarının etkileyici olması gerekir. Bu organizasyonun özenli ve etkileyici olması, sadece bu nedenle değil; sizi verimli sonuçlara ulaştırmak için de çok önemlidir.

Neden Biz?

Bir toplantının başarılı ve verimliolması için toplantı yönetimi kadar önemli olan bir şey varsa; o da toplantı organizasyonudur. Toplantı yönetimi toplantıya başkanlık edecek kişinin; toplantı organizasyonu ise Atlas Tur Organizasyonun’ un görevidir. Toplantı öncesi, toplantı süresi ve sonrasında yapılması gereken işlerin tamamı, toplantı organizasyonuna dahil olan konulardır. Atlas Tur Organizasyon toplantı organizasyonu alanında uzman kadrosu ile sizlere hizmet verir.

  • toplanti-003
  • toplanti-001
  • toplanti-002

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ne çeşit bir toplantı yapılacak, toplantıya kimler ev sahipliği edecek, katılımcılar kimler ve unvanları neler? Tüm bu soruların cevaplarının detaylı bir şekilde öğrenilmesi gerekir. Katılımcılar hangi yolla ve kimlerle iletişime geçecek, kimler tarafından bilgilendirilecek? Davet metnini kim onlara gönderecek ve bunu telefon mu yoksa mail yoluyla mı yapacak? Tüm bu konularla ilgili net bir karar verilmelidir.

Toplantı süresi ne kadardır? Tüm bu bilgiler ışığında, ajandalar kontrol edilmeli ve başka toplantılar ile yaşanabilecek çakışmaların önüne geçilmelidir. Bütün katılımcıların uygunluğu ve toplantıya katılımı teyit edilmelidir.

Toplantı Yeri

Tam olarak adresle ilgili bilgi sahibi olmalıdır. Toplantı saatinde o salonun müsait olduğundan kesinlikle emin olunmalıdır. Bu konuda tüm riskler göz önünde bulundurulmalı ve riskli seçimler yapılmamalıdır.

İkramlar

Toplantı arasında ikram edilecek yiyecekler konusunda ihtiyaç duyulan süre önceden belirlenmelidir. Bu sayede toplantı da aksamayacaktır. Toplantıdan sonra bir yemek organizasyonu olacak mı? Olacaksa bunun için yer, sayı ve menü bilgileri kesinlikle önceden alınmalıdır.

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.