67 Eralyiğit Tur olarak, Turizm, kültür ve organizasyon sektöründe, tecrübeli ve dinamik bir ekiple sizlere hizmet etmekten büyük mutluluklar duyuyoruz.

Firmamız, sektörün her alanında, kamu ile özel sektör kurum ve kuruluşlarının ulusal ve uluslararası kongre, seminer, toplantı organizasyonlarını ve uçakbileti işlemlerini, müşteri memnuniyeti odaklı projelendirerek, profesyonel ve dinamik ekibi ile en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Firmamızın temelinde; detaylara gösterdiği özen, hizmetlerinde sağladığı yüksek standartlar, tamamen müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarına odaklanma ilkeleri yer almaktadır.

Kültürü, ilkeleri, samimiyeti ve müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışı ile profesyonel ekibimizle yıllardır sizlere hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Genç, dinamik, çözümcü ve tecrübeli kadromuz ile beklentilerin ilerisinde, yüksek kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaktır.

VİZYONUMUZ

Başarımızı, firmaların tercih edilen ve aranılan iş ortağı haline gelerek, dürüstlüğe ve güvenilirliğe bağlı kalarak, örnek bir kuruluş olarak sürdürmektir.