Rafting Turları

Düzce Rafting Turları

Türkiye coğrafi konum itibariyle rafting turları için oldukça elverişli alanlara sahiptir. Bunlara örnek olarak Köprüçay, Dalaman Çayı, Esen Çayı, Dim Çayı, Fırtına Deresi, Melen Çayı, Alara Çayı, Manavgat Çayı, Çoruh Nehri, Zamantı Çayı, Maçka, Tortum ve Barhal Çayı’nı sayabiliriz.

Ülkemizde birçok şirket, ekonomik rafting fiyatları ile hizmet vermektedir. En çok tercih edilen rafting alanlarından biri de Melen Çayı Rafting parkuru’dur. Hem sahip olduğu doğal güzellikler hem de bu spora elverişli ortamıyla yerli ve yabancı sporseverlerin ilgisini çekmektedir. Atlas Tur sizlere Melen Çayı’nda keyifli dakikalar geçirmeleri için güzel hizmetler sunar. Rafting fiyatları hemen gelire uyacak şekilde oldukça ekonomiktir. Çok fazla bir ücret ödemeden heyecan dolu dakikalar geçirerek bu adrenalin dolu sporu yapma şansına sahip olabilirsiniz. Melen Rafting Turları ekonomik fiyatları ile hafta sonlarını güzel geçirmek isteyen insanlara kaliteli hizmet vermektedir. Aynı zamanda kalabalık bir gruba sahipseniz hafta sonunu beklemek zorunda değilsiniz. Önceden yapacağınız bir rezervasyon ile hafta içi de bu keyfi yaşayabilirsiniz.

  • raftıng turu-005
  • raftıng turu-002
  • raftıng turu-003
  • raftıng turu-004
  • raftıng turu-001

Bu sporun zevkini yaşamak için cebinizden sadece cüzi bir miktarı gözden çıkarmanız yeterli olacaktır. Üstelik Rafting Turlarının kolay ödeme imkânları sayesinde hiç zorlanmayacaksınız. Atlas Tur ödediğiniz bedel karşılığında gün içinde size hemen her türlü hizmeti de sunmaktadır. Bu hizmetler arasında ödediğiniz fiyata göre servis imkanı da size sağlanmaktadır. Yine sabah kahvaltısı, spor için hazırlanma ve brifing, çay, duş, giyinme ve son olarak akşam yemeği size sunulan diğer hizmetler arasındadır. Rafting yapabilmek için alt sınır su seviyesine bağlı olarak 10 ile 14 yaş arasında değişmektedir. Üst sınır olarak yaş belirtmek çok uygun olmaz.  Spor yapma gücünü kendinde hisseden  her yaştan insanın yapabileceği bir aktivitedir.

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.