Organizasyonlar

Atlas Tur Organizasyonları

Atlas Tur Organizasyonu

Atlas Tur, profesyonel hizmet odaklı anlayışı ile sizi detaylar ile uğraşmaktan kurtarıp, sadece toplantınıza konsantre olmanızı sağlıyor.

Eğitim toplantıları, satış ekibi toplantıları, üst düzey yönetici toplantıları, vakıf ve dernek toplantıları, protokol toplantıları ve bayii toplantılarınızı, profesyonel deneyimli kadromuz ile başından sonuna dek, hiçbir aksaklığa izin vermeden organize edip başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

İsterseniz küçük bir teknede şirketinizin geleceği ile ilgili az katılımlı bir toplantı, ister bütün bayilerinizin katılacağı çok katılımlı bir gezi veya toplantı olsun, Atlas Tur, tecrübe ve dinamikliğiyle sizin çözüm ortağınız olacaktır.​

Bütçe hazırlanması

Organizasyonu hazırlamadan önce, misafirimizin isteklerini tek tek analiz edip, alternatifleri en iyi şekilde hazırlayıp, misafirimize en iyiyi en kaliteli şekilde alabileceği bir bütçe çıkarıyoruz. Misafirimizin isteklerini tecrübelerimize dayanarak, bütçe düşürebilecek önerilerde bulunuyoruz.

Konaklama ve mekân seçimi

Organizasyonu gerçekleştirmek istediğiniz lokasyondaki tüm alternatifler hazırlayıp size sunuyoruz.

Eğitmenleriniz,misafirleriniz ve sizin için, Türkiye’nin neresinde olursa olsun, size hem ekonomik hem de rahatlık sağlayacak tesislerde konaklamalarınızı gerçekleştiriyoruz. Organizasyonunuzun en iyi şekilde planlanması için, sizin belirleyeceğiniz tarihte, mekanın incelenmesi ve kullanılacak uygun ekipmanların seçimi için, konusunda uzman personelimiz ile birlikte keşif gezisi imkanı sunuyoruz.

Davetlerin planlanıp, davetiye basımı ve gönderilmesi: İsteğiniz doğrultusunda organizasyonunuzun davetiyesini hazırlayıp, zamanında davetlilere ulaşmasını sağlıyoruz. Davet ulaşımını, posta, mailing, telefon veya sms yoluyla gerçekleştirebiliyoruz.

LCV Hizmeti

Organizasyona, davetlilerin katılıp katılmayacaklarını önceden belirliyoruz. Uzman eğitmen ,sunucu ve konuşmacı teminini gerçekleştiriyoruz

Sanatçı temini

Yaptıracağınız organizasyonun amacına göre, istediğiniz veya bizim önereceğimiz sanatçı ve müzik enstrümantal gruplarını hizmetinize sunuyoruz.

Halkla ilişkiler

Yapılacak organizasyonda, host veya hostes ihtiyacı var ise teminini sağlıyoruz. Oturma planından, toplantı aralarında alınacak içecek ve yiyeceklerin en ince ayrıntısına kadar belirliyoruz ve organizasyon öncesinde sizi bilgilendiriyoruz.

Organizasyonunuzda olmasını arzu ettiğiniz her türlü teknik ekipmanın tedarikini sağlıyoruz. Organizasyon yapılacak mekandaki dekoru istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Yön tarif edici levhaların organizasyonun yapılacağı mekana göre uygulanmasını sağlıyoruz

Her türlü basılı materyaller ve reklam ürünleri

Organizasyonunuzu tanıtıcı görsel tasarımların hazırlanması,basılması ve uygulaması hizmetlerini sunuyoruz.Yüksek katılım hedeflenen toplantılar için reklam desteği veriyoruz. A Organizasyon iştirakçilerine iyi bir motivasyon sağlamak amacı ile organizasyon yerinde sosyal bir aktivite, kısa bir tatil yada bölgeyi tanıtıcı bir tur düzenleyebiliyoruz.

  • organizasyon-7
  • organizasyon-6
  • organizasyon-5
  • organizasyon-4
  • organizasyon-3-1250-450
  • organizasyon-2-1250-427
  • organizasyon1250-450
  • organizasyon-9
  • organizasyon-8

Öneri ve Görüşleriniz Bizim İçin Değerli

Abone Ol
Haberin Olsun

Abone Olun, Organizasyonlarımızdan Haberiniz Olsun

Abone olduğunuz için teşekkürler

Bir şeyler ters gitti.